ZAČNI KARIÉRU U NÁS

Ponúkame Ti skvelú príležitosť začať budovať kariéru na pevných základoch. Poskytujeme unikátne pracovné nástroje, pre Teba aj Tvojich klientov. Dávame Ti možnosť zvyšovať nielen Tvoju finančnú gramotnosť, ale aj finančnú gramotnosť Tvojich klientov. Ak chceš začať kariéru u nás a stať sa naším business partnerom, vyplň jednoduchý formulár a my sa Ti ozveme.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.

KOMPLEXNÉ
FINANČNÉ SLUŽBY

Naším cieľom je klientom poskytovať pridanú hodnotu finančného sprostredkovania - pomáhať komplexne a s dlhodobým zámerom spolupráce.

KARIÉRA

Naši spolupracovníci sú tými, ktorí dávajú našej vízii a misii zmysel, denne sa stretávajú s klientom, finančnou inštitúciou, a preto sú pre nás najväčšou hodnotou.

AKADÉMIA
VZDELÁVANIA

Finančné produkty vyžadujú neustále vzdelávanie. Chceme klientom ponúkať vždy najvýhodnejšiu službu a práve vzdelávanie je pre nás to, čím sa snažíme na trhu profilovať.

ZISTITE VIAC

INOVÁCIE

Na trhu chceme byť výnimoční a inovatívni - pre klienta ponúkame - unikátne členstvo v Global KLUB-e (karta), klientsky elektronický portál pre flexibilnú komunikáciu so svojim sprostredkovateľom a navyše mobilná aplikácia pre jednoduchý prístup ku svojmu portfóliu. A to len začíname...

MOTIVÁCIA

Byť transparentne a kvalitne ohodnotený za svoju prácu! Našim cieľom je zvyšovať životný štandard nie len klientom, ale aj našim spolupracovníkom.

AKADÉMIA VZDELÁVANIA

Základnou hodnotou spoločnosti Global Finance, a.s. sú jej ľudia. Preto je pre nás extrémne dôležité, klientom a zároveň aj Biznis partnerom ponúkať pravidelnú možnosť aktuálne reagovať na trh, jeho novinky a produkty, ktoré sa menia veľmi rýchlo. Iba tak dokážeme dodržať náš záväzok, ktorý prezentujeme klientovi pri každej službe - "vždy viac". Vzdelávanie je nikdy nekončiaci proces, ktorým pravidelne zabezpečujeme kvalitu našich sprostredkovateľských služieb.

UDALOSŤ

PRAVIDELNÁ 2-DŇOVÁ AKCIA PRE TOP ĽUDÍ Z BIZNISU

NOVINKY

NOVINKY NA TRHU, ZDIEĽANIE ÚSPECHOV A RIEŠENIE ŠPECIÁLNYCH PRÍPADOV

HOSTIA

PREDNÁŠKY MEDZINÁRODNÝCH SPÍKROV