KLIENTSKÝ SERVIS

Pre nás je najdôležitejším parametrom spokojnosť našich klientov, a preto sa snažíme prinášať svojim klientom vždy viac. Dlhodobé ciele klientov = vytvorenie dlhodobej dôvery v GlobalFinance = pravidelný a kvalitný servis. Je veľmi doležité mať "po ruke" partnera, ktorý Vám je pripravený vždy pomôcť. Staňte sa členom unikátneho klubu - Global Klub.

GLOBAL KLUB

Unikátny klientský klub Vám zabezpečí profesionálne služby vždy a všade. Získajte on-line prístup k svojim zmluvám cez klientský portál a možnosť flexibilne komunikovať so svojím poradcom.

SERVIS

Poskytneme Vám servis vždy, keď potrebujete aktualizovať svoje finančné portfólio - vieme, že Vaše potreby sa menia v čase, a preto sme s Vami spojení on-line.

UŠETRITE

Nechajte nás rozmýšľať za Vás a odporučiť Vám najlepší produkt na trhu, ktorým Vám ušetrí nielen čas, ale hlavne peniaze. Pozorne sledujeme trh, trendy a podmienky, ktoré sa neustále menia.

HOTLINE

Potrebujete radu? Sme tu pre Vás 24 hodín 7 dní v týždni. Môžete byť s nami v spojení cez klientský portál, webstránku alebo naše call centrum.

PORADENSTVO

Sme tu pre Vás aj v právnych otázkach. Nie ste spokojní s poistným plnením? Viete na čo máte nárok z hľadiska poistných podmienok?

STK/EK

Ušetrite na pokutách pri skončení platnosti STK, EK.

VŽDY VIAC

Vždy sa snažíme priniesť Vám maximum. Naše služby sú našou referenciou.

NÁŠ KONCEPT

U nás dostanete vždy niečo navyše. Zistite, ako Vám vieme pomôcť naplánovať a optimalizovať financie.

SME TU PRE VÁS

U nás nájdete komplexné finančné služby pre budúcnosť.
Vyplňte jednoduchý formulár a my sa o Vás postaráme.

Ďakujeme za Váš záujem, čoskoro Vás budeme kontaktovať.